Koule Energetické - 500g

Kód: 301
Neohodnoceno
Značka: Hulín
178 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické koule 
( Energyball ) 

Energetická koule pro rychlé a snadné doplnění energie před zátěži psa, během delšího výkonu a také po výkonu trvajícího cca do 30 - 120 minut. V jedné kouli se skrývá vysoký obsah energie. Zlepšuje přípravu psa před zátěží, během výkonu a urychluje rekonvalescenci po akci. Energy koule jsou vhodné pro sportovní a pracovní psy, možné podávat také březím a kojícím fenám či psům při rekonvalescenci. Obsahují Maltodextrin, Dextrózu, BCAA, L-Glutamin, vysoce stravitelné proteiny, Lecitin, aj. Energy koule jsou nejen dobře skladné ale i velmi chutné.
 
  • Složení energetické směsi: 
  • Maltodextrin, Sušená vejce, hydrolyzovaný Játrový protein, mikrobiální protein, sušený vaječný žloutek, Pivovarské kvasnice, Glukóza ( Dextróza ), hydrolyzovaný rybí protein, sójový Lecithin, aminokyseliny BCAA, L-Glutamin, extrudovaná rýžová mouka, mořská řasa Kelp, Vitamín C, Kurkuma.

Obsah živin:  
Bílkoviny 30 %, Tuk 25 %, Jednoduché cukry 12 %, Škrob 5,5 %, Popel 6 %, Vláknina 4 %, Vlhkost 18 %. 

Energetická hodnota ve 100 g energetické koule / 3 - 4 ks:  2,57 MJ = 614 kcal, 1 kus = 28-30 g

Dávkování před zátěží: 
Na každých cca 8 kg hmotnosti psa / 1 ks energetické koule Energy Ball / v jedné dávce. Hmotnost 1 ks koule = 28 - 30 g. U velkých psů nad 50 kg nepřekračovat maximální dávku 8 ks koulí - mohli by dostat průjem. Dávkování koulí je třeba předem odzkoušet! Psi zvyklí na vysokoenergetickou stravu nemají většinou s velkou dávkou problém. Podávejte minimálně 1 - 2 dny před výkonem / 2x denně, nejlépe mezi jídly. Poslední dávka cca 30 - 45 minut před startem.

V průběhu dlouhodobé zátěže:
Podávejte 1-2 energetické koule průběžně po cca 30 - 40 minutách, (u velkých psů 30 - 40 kg max. 3 koule). Řiďte se intenzitou aktivity a vlastními zkušenostmi. 

Po ukončení zátěže:
Podejte psovi do 30 minut po ukončení aktivity, nechte psa alespoň dvě hodiny odpočívat, aby mohlo dojít k doplnění svalového glykogenu. 

Zajistětě zvířeti přístup k čerstvé vodě!

Spotřebujte: 
Nejlépe do 3 - 4 měsíců od zakoupení při skladování do 10 °C. Uchovávejte dlouhodobě v lednici. Při vysokých teplotách v letním období, spotřebujte do 60 dnů od zakoupení. Nevystavujte přímému slunečnímu záření!

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy a oleje pro psy
Hmotnost: 0.52 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: