Masová směs pro psy Hovězí - 400g

Kód: 102
Neohodnoceno
Značka: Byrdfood
97 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hovězí masová směs pro psy 400g- Kompletní krmivo  

Už Vaši chlupáči ochutnali masové směsy? Ne? Tak na nic nečekejte, zaručujeme Vám,že se po nich jen zapráší. Receptura masové směsi je přesně formulována tak, aby splňovala nejpřísnější standardy. Žádná plniva, žádné konzervační látky, žádné umělé vitamínové doplňky nebo chemické přísady k dosažení souladu. Obsahuje všechny základní vitamíny a minerály, které váš pes potřebuje, aby dobře prospíval, žil šťastný, zdravý a dlouhý život!

Receptura obsahuje: Hovězí svalovina - biologicky velmi hodnotná surovina. Má vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, vitamínu B, železa, kreatininu. Hovězí ledvina – zdroj bílkovin, vitaminu C, zinku, vitamínu A, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitaminu B6, folátu, vitamínu B12, kyseliny pantothenové, železa, fosforu, mědi a selenu. Hovězí játra – obsahují všechny vitaminy řady B, zvláště vitamin B12, který se vyskytuje pouze v živočišných produktech, jsou zároveň potravinou s nejvyšším obsahem vitaminu A a najdeme v nich i velké množství dobře využitelného železa, zinku, mědi a chromu. Kosti a chrupavky zajistí optimální poměr vápníku a fosforu. Zelenina, ovoce a superpotraviny dodají organismu vlákninu a podpoří celkový prospěch vašeho psa. Lněný olej je velký pomocník v období línání nebo při problémy se srstí.

Doporučené dávkování: 2% - 3,5% aktuální váhy vašeho psa. Vždy individuálně posuďte aktuální požadavky vašeho psa a krmnou dávku tomu uzpůsobte.

Doba spotřeby a skladování : Skladujte v chladu a suchu. Nevystavujte přímému slunci.
                          Spotřebujte do 7/2024.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masové směsi a Konzervy pro psy
Hmotnost: 0.5 kg