Maso s bylinami 16 mm

  Maso s bylinami 16 mm
   

  Varianty produktu

  Název produktuDostupnostCena 
  Maso s bylinami 16 mm, 1 kg
  Maso s bylinami 16 mm, 1 kg
  Maso s bylinami 16 mm, 1 kg
  dodávka do 14 dnůCena 210,00 Kč / ks   ks
  Maso s bylinami 16 mm, 500 g
  Maso s bylinami 16 mm, 500 g
  Maso s bylinami 16 mm, 500 g
  dodávka do 14 dnůCena 139,00 Kč / ks   ks
   
   

  Maso s bylinami 16 mm - pouze na objednávku s dodáním 14dnů.


  Složení 
  Masové moučky - hovězí a vepřová, syrové rybí maso - treska. Hovězí moučka, rybí moučka, lojové škvarky nesmažené, hovězí kolagen, extrudovaná pohanka, kukuřice a rýže. Sušená jablečná dřeň, pšeničné klíčky, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, směs bylin pro psy, mořské řasy, aj. Neobsahuje drůbeží maso!

   

  Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva  

  Bílkoviny (NL) - 29 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 4.5 %, Škrob 9 %, Cukr 2 %, NaCl 0,6 %.

   

  Charakteristika 
  Pamlsek pro velké psy Maso s bylinami 16 mm je vařená masová směs, na základě jednodruhových masových mouček a syrového rybího masa. Směs je tvarovaná do kuliček o průměru 16 mm. Směs obsahuje 70 % živočišných produktů + pivovarské kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny + mořská řasa kelp, sladkovodní sinice a speciální směs bylin na podporu chuti a trávení. 

  Pamlsek obsahuje hodně masa ( žádné drůbeží ) a velmi málo škrobu, který pes nepříliš dobře tráví. Pamlsek má tmavě zeleno-šedou barvu po řasách + bylinách a přirozenou, jemnou, masitou vůni po živočišných surovinách. Průměr kuliček je 16 mm. Tuto velikost rozkoušou bez problémů i střední plemena psů. 

  Ani tento výrobek není obarvený a nebsahuje umělá aromata. Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách.

   

  Možnosti použití 
  Kuličky jsme vyvinuli na základě časté poptávky chovatelů a kynologických klubů po velmi drobném pamlsku vhodném pro intenzivní výcvik psů, kdy je třeba psa velmi často odměňovat a nesmí dojít k jeho nasycení, i když se použije hodně kusů.

   

  Kuličky používejte nejlépe jako odměnu při výcviku 
  Nejde o klasické krmivo, ale chuťově velmi atraktivní doplněk. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do přiměřeného časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

   

  Pokud se pes nedopatřením 
  dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí. Maximálně může dostat průjem - dle pozřeného množství.

   

  Skladování a spotřeba 
  Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního svitu. Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 1 měsíce od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat min. 12 měsíců od nákupu. Mějte kuličky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.

  Při nákupu do zásoby doporučujeme zamrazovat! Výrobek obsahuje minimum konzervantů a při nevhodném skladování v otevřeném obalu se rychle kazí!
  Produkt je díky krátké době trvanlivosti pouze na objednávku! 

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  Rychlé vyhledávání
  Facebook
  Poslední navštívené produkty

  Košík je prázdný

  0
   
  © TidbiT pamlsky
  « Předchozí
  Následující »