MINI PAMLSEK - Ryba s Mořskou řasou - zelený 6 mm

  MINI PAMLSEK - Ryba s Mořskou řasou - zelený 6 mm
  MINI PAMLSEK - Ryba s Mořskou řasou - zelený 6 mm
  MINI PAMLSEK - Ryba s Mořskou řasou - zelený 6 mm
   
   
  NOVINKA 
  Ještě menší masové peletky pro velmi časté odměňování při intenzivním výcviku psa.
  Průměr 6 mm a délka 4-6 mm.
  Vynikající vařený pamlsek pro psy se syrovou Treskou, Spirulinou, Kelpou, herinkovým vývarem, lososovým olejem, aj.

  Ekologické balení 
  Baleno v sáčcích vyrobených z přírodních polymerů, které jsou plně kompostovatelné včetně ZIPového uzávěru.

  Složení : 
  Syrové vařené maso z Tresky,. Lososový protein 72 %. Vařená instantní ryže. Hovězí masová moučka. Škvarková moučka, pšeničné klíčky, sušená natrávená játra, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, Rybí vývar, Sladkovodní sinice Spirulina, mořská řasa Kelpaí, Lososový olej, aj. Neobsahuje obiloviny ani drůbeží maso!

  Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   Bílkoviny (NL) - 32 %, Tuk – 16 %, Vláknina - 2,8 %, Popel - 11%, Škrob - 15 %, Vápník 2,9 %, Fosfor 1,4 %, NaCl 0,65 %, Jód 1 mg.

  Energetická hodnota:  14,62 MJ / kg = 3495 kcal.

  Charakteristika: 
  Mini pamlsek pro intenzivní výcvik je ve tvaru drobných peletek o průměru 6 mm a délce cca 4 - 6 mm. Jde o vařený produkt z převládající rybí směsi s přídavkem mořských a sladkovodních řas, speciálních vysoce stravitelných proteinů z mořských ryb a jen s menším, pouze pro soudržnost nutným, vařeným rostlinným podílem, který neobsahuje lepek. 

  Ve směsi je 68 % kvalitních živočišných produktů, mezi nimi i špičkové suroviny jako jsou vodní řasy + rybí protein ( 10 % ). Zbytek tvoří tepelně upravené, bezlepkové, rostlinné suroviny. Tak je ve směsi dosaženo vysokého podílu rybího masa s velmi málým obsahem škrobu. Mini pamlsek 6 mm má tuhou, gumovitou konzistenci, intenzivní masitou vůni, zeleno-hnědou barvu po surovinách - řasách. Bez umělých barviv, ochucovadel a aromat. 

  Možnosti použití: 
  ini peletky 6 mm jsme vyvinuli na základě speciální poptávky chovatelů a výcvikářů po opravdu velmi drobném pamlsku vhodném pro intenzivní výcvik psů, kdy je třeba psa velmi často odměňovat a nesmí dojít k jeho nasycení, i když se použije hodně kusů a po dlouhou dobu.

  Peletky používejte hlavně jako odměnu při vytrvalém výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově a pachově velmi atraktivní doplněk. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do přiměřeného časového období. Použijte při odměně peletky jen po 1 ks, tak často jak je nutné k odměně psa za každý výkon.

  Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které při větším jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí. Maximálně může dostat průjem - dle pozřeného množství.

  Skladování a spotřeba 
  Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního svitu. Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat min. 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.

  Při nákupu do zásoby doporučujeme zamrazovat! Výrobek obsahuje minimum konzervantů a při nevhodném skladování v otevřeném obalu se rychle kazí!
   
  MINI PAMLSEK - Ryba s Mořskou řasou - zelený 6 mm 
  MINI PAMLSEK - Ryba s Mořskou řasou - zelený 6 mm 
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  Rychlé vyhledávání
  Facebook

  Košík je prázdný

  0
   
  © TidbiT pamlsky
  « Předchozí
  Následující »